Applaws Dog Puppy Small & Medium Breed Chicken 7,5kg

Applaws Dog Puppy Small & Medium Breed Chicken je kompletné prirodzene hypoalergénne krmivo bez obsahu obilnín, určené pre šteňatá a juniorov malých a stredných plemien vo veku od 0 do 18 mesiacov, krmivo obsahuje až 75 % kuracieho mäsa.

Psy preferujú chuť mäsa, ktorý je v ich prirodzenom prostredí jediným zdrojom bielkovín. Vo voľnej prírode má pes možnosť spestriť si svoju potravu ovocím, zeleninou a bylinami. Krmivo Applaws spĺňa tieto požiadavky a ponúka tak psom prirodzenú a zdravú potravu.

  • krmivo obsahuje až 75 % kuracieho mäsa, bez vedľajších živočíšnych produktov

  • obsah prvotriedneho mäsa, zeleniny a prírodných extraktov

  • krmivo obsahuje aktívne probiotiká

  • bez obsahu obilnín, sóje či iných rastlinných bielkovín

  • vyvinuté s veterinármi

Zloženie: sušené kuracie mäso 67 %, čerstvé kuracie mäso 8 %, hrášok 8 %, zemiakový škrob 8 %, hydinový olej (zdroj omega-6) 3 %, repná dužina, hydinový vývar, celé sušené vajcia, rastlinná vláknina, minerálne látky, vitamíny, lososový olej (zdroj omega-3, DHA a EPA), sušená mrkva a paradajky, extrakt z čakanky, lucerna, morské riasy, hnedá morská riasa, glukosamín, chondroitín, mäta, papriková múčka, kurkuma, extrakt z tymiánu, citrusový extrakt, taurín 1000 mg/kg, extrakt z juky, brusnice, extrakt z feniklu, extrakt z rohovníka, zázvor, šípkový extrakt, extrakt z púpavy, olejový extrakt z rozmarínu, oregano, probiotiká.

Analytické zložky: hrubý proteín 39 %, oleje a tuky 22 %, hrubý popol 8,5 %, vláknina 4 %, vápnik 1,6 %, fosfor 1,31 %, sacharidy menej než 21,5 %.

Doplnkové látky: vitamín A 19000 MJ/kg, vitamín D3 2000 MJ/kg, vitamín E 640 mg/kg.

0,00 €