ARDEN GRANGE Adult rich in fresh pork & rice 12 kg

Kompletné, bezobilné krmivo pre dospelé psy malých a stredných plemien citlivých na niektoré zložky potravy.

Základnou zložkou je veľmi chutné bravčové mäso, ktoré je ideálnym zdrojom proteínov a je bohaté na zinok, selén a vitamíny B. Ideálne pre psy s intoleranciou na vajcia, kukuricu a obiloviny. Tieto zložky sú nahradené batátmi (sladké zemiaky), ktoré sú plné vlákniny a vitamínu B6. Stredná veľkosť granúl je ideálna pre malé a stredné plemená. Na výrobu boli použité suroviny vhodné pre ľudskú spotrebu.

Krmivo je vhodné pre:

  • jedince citlivé na niektoré druhy mäsa (napr. kuracie)
  • psy, ktorí sú alergickí na nejakú zložku obilia alebo vajcia
  • psy s tráviacimi ťažkosťami
  • malé a stredné plemená psov s normálnou aktivitou
  • veľké plemená uprednostňujúce malé granule

Zloženie: bravčová múčka (23 %), čerstvé bravčové mäso (19 %), ryža (26 %), sladké zemiaky, kurací tuk, repné odrezky, kurací výťažok, krill, kvasnice, ľanové semienko, minerály, Prebiotiká FOS, Prebiotiká MOS, brusnice, extrakt z juky, glukosamín, MSM, chondroitín, nukleotidy

Analytické zložky: hrubý proteín 25 %, hrubý tuk 16 %, vláknina 2,5 %, popol 9,5 %, vápnik 2,2 %, fosfor 1,5 %, omega-3: 0,53 %, omega-6: 3,17 %

Doplnkové látky: vitamín A 18 000 mj / kg, vitamín D3 1 300 IU / kg, vitamín E 240 IU / kg. Fe / síran železnatý monohydrát / 125 mg, Fe / chelát železa a aminokyselín n-hydrát / 25 mg, I / jodičnan vápenatý bezvodý / 1,8 mg, Cu / síran meďnatý pentahydrát / 30 mg, Cu / chelát medi a aminokyselín n-hydrát / 25 mg, Mn / síran mangánatý monohydrát / 87 mg, Zn / síran zinočnatý monohydrát / 208 mg, Zn / chelát zinku a aminokyselín n-hydrát / 250 mg, Se / seleničitan sodný / 0,5 mg. Antioxidanty (výťažky z rozmarínu a výťažky bohaté na tokoferoly)

Na prípravu krmív Arden Grange sú zvolené prvotriedne suroviny potravinárskej kvality. Granule neobsahujú žiadne umelé farbivá, ochucovadlá, ani konzervačné látky. Všetky druhy krmív sú hypoalergénne, obsahujú jedinečnú zmes živín a prírodných doplnkov pre podporu optimálneho zdravia Vášho psa. Prebiotiká pre správne trávenie, Chondroprotektíva pre zdravé kĺby, esenciálne mastné kyseliny pre zdravú kožu a srsť, celé brusnice pre zdravé močové cesty, antioxidanty, vitamíny a minerály pre podporu imunitného systému. Receptúry neobsahujú žiadny pšeničný lepok, hovädzie bielkoviny, sóju ani mliečne výrobky, čo výrazne znižuje riziko potravinových intoleranciou a alergií.

0,00 €