ARDEN GRANGE Performance with fresh chicken & rice 2 kg

Kompletné, bezobilné krmivo pre pracujúce dospelé psy všetkých plemien vo vysokej záťaži.

Čerstvá kuracina a vysokokvalitná kuracia múčka sú ideálnym a vyváženým zdrojom proteínov s vysokou biologickou hodnotou. Pre ochranu kĺbov pracujúcich a športujúcich psov obsahuje toto krmivo zvýšené množstvo glukosamínu, chondroitínu a MSM. Je obohatené o Taurín, ktorý zlepšuje srdcovú činnosť a L-karnitín, ktorý prispieva k lepšej odolnosti organizmu a zlepšuje premenu tukov na energiu. Okrem toho obsahuje silné antioxidanty (kvercitin, zelený čaj a extrakt zo semien grapefruitu) chrániace psa v strese a záťaži pred škodlivými radikálmi.

Krmivo je vhodné pre:

  • športujúce psy s vysokou potrebou Turínu a L-karnitínu - agility, flyball, frisbie, coursing...
  • jedince so zvýšenou potrebou ochrany kĺbov
  • psy trpiace úzkosťou, pri metabolickom strese, či pri vysokom stupni záťaže

Zloženie: kuracie mäsová múčka (26 %), ryža (26 %), kukurica, kurací tuk, repné odrezky, čerstvé kuracie mäso (5 %), kurací hydrolyzát, celé sušené vajcia, kvasnice, rybia múčka, ľanové semienko, krill, minerály, rybí tuk, Prebiotiká FOS, Prebiotiká MOS, brusnice, glukosamín (370 mg/kg), MSM (370 mg/kg), Chondroitín (260 mg/kg), extrakt z juky, nukleotidy, extrakt zo zeleného čaju (100 mg/kg), quercitin (100 mg/kg), extrakt z hroznových jadierok (100 mg/kg)

Analytické zložky: hrubý proteín 25 %, hrubý tuk 18 %, hrubá vláknina 2,4 %, hrubý popol 6,5 %, vápnik 1,4 %, fosfor 1,0 %, omega-3: 0,53 %, omega-6: 3,71 %, Taurín 1000 mg/kg, L-karnitín (50 mg/kg)

Doplnkové látky: vitamín A 24 000 m.j./kg, vitamín D3 1 733 m.j./kg, vitamín E 750 m.j./kg. Fe/síran železnatý monohydrát/ 167 mg, Fe/chelát železa a aminokyselín n-hydrát/ 21 mg, I/jodičnan vápenatý bezvodý/ 2,4 mg, Cu/síran meďnatý pentahydrát/ 40 mg, Cu/chelát medi a aminokyselín n-hydrát/ 33 mg, Mn/síran mangánatý monohydrát/ 110 mg, Zn/síran zinočnatý monohydrát/ 278 mg, Zn/chelát zinku a aminokyselín n-hydrát/ 333 mg, Se/seleničitan sodný/ 0,7 mg. Antioxidanty (výťažky z rozmarínu a výťažky bohaté na tokoferoly)

Na prípravu krmív Arden Grange sú zvolené prvotriedne suroviny potravinárskej kvality. Granule neobsahujú žiadne umelé farbivá, ochucovadlá, ani konzervačné látky. Všetky druhy krmív sú hypoalergénne, obsahujú jedinečnú zmes živín a prírodných doplnkov pre podporu optimálneho zdravia Vášho psa. Prebiotiká pre správne trávenie, Chondroprotektíva pre zdravé kĺby, esenciálne mastné kyseliny pre zdravú kožu a srsť, celé brusnice pre zdravé močové cesty, antioxidanty, vitamíny a minerály pre podporu imunitného systému. Receptúry neobsahujú žiadny pšeničný lepok, hovädzie bielkoviny, sóju ani mliečne výrobky, čo výrazne znižuje riziko potravinových intoleranciou a alergií.

0,00 €