Granule pre mačky pre všetky plemená, bez obilnín OPTIMEAL 4 kg morčacia príchuť a zelenina

OPTIMEAL cereálie pre dospelé mačky s morčacím a zeleninou - super prémiové potraviny pre dospelé mačky, vyrobené pod dohľadom veterinárnych lekárov. Jedinečný recept na zdravie a krásu vášho domáceho maznáčika obsahuje vybrané mäsové zložky, užitočné byliny, bobule, prírodné antioxidanty a probiotiká. To všetko vytvára každodennú prirodzenú ochranu imunity vašej mačky a tiež zaručuje zdravie a krásu vášho domáceho maznáčika na mnoho rokov.

Obsah čerstvého mäsa z moriek v podobe mletého mäsa poskytne vášmu domácemu zvieraťu vysoko kvalitné stráviteľné bielkoviny živočíšneho pôvodu.

Absencia obilnín a lepku nezaťažuje zažívacie ústrojenstvo vašej mačky, ktorými sú zvyčajne vystavené črevá a pankreas a to trávením tak neprirodzenej zložky krmiva, ako je lepok (Bez lepku). Vysoký obsah bobúľ a zeleniny poskytne mačaciemu telu prírodný zdroj vitamínov a rastlinných vlákien, čo výrazne zlepší tráviaci systém a zdravie čriev. Vysoký obsah zeleniny (zdroje uhľohydrátov s nízkym glykemickým indexom) zabráni vzniku cukrovky a tiež podporí perfektnú postavu vašej mačky.

Zloženie: dehydrované morčacie bielkoviny minimálne 45 %, hydinový tuk, tapioka, zemiakový škrob, sušené zemiaky, zemiakový proteín, morčacie mäso 5 %, hydrolyzovaný živočíšny proteín 3,5 %, minerály, lososový olej, tekvica 1 %, vláknina, repná dreň, zelený hrášok 0,81 %, mrkva 0,81 %, ľanové semienka 0,81 %, pivovarské kvasnice, vaječný prášok, kľukva 0,2 %, borákový olej , MacroGard® (β-glukán zdroj) 0,05 %, Actigen™ (zdroj probiotík-manano oligosacharidov) 0,04 %, aksamietnice (zdroj luteínu) 0,04 %, koreň lopúcha, koreň ibišu, kvety rumančeka 0,03 %, žihľava 0,03 %, tymián 0,015 %.

Analytické zložky:

bielkoviny- 38 %,

surové oleje a tuky- 20 %,

surový popol- 7 %,

surová vláknina- 1,7 %,

vápnik - 1,35 %,

fosfor - 1,1%,

horčík - 0,08 %.

31,20 €